Sukcesy naszych uczniów

Nasze osiągnięcia –konkursy.

2004 r.

– Kinga Król- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
– Karolina Gorczyca – laureatka IV Powiatowego Etapu X JubileuszowegoKonkursu Nastolatków „8 Wspaniałych.

 – Ewa Mielczarek, Natalia Kubik, Olga Franiak, laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Obcojęzycznego „Text Oxford Plus”.
– Bartłomiej Moczulski- II miejsce na etapie wojewódzkim w Ogólnopolskim Konkursie „Moja Szkoła w Unii Europejskiej”

2007 r.

– Dominika Proszowska, Piotr Matusik, Przemysław Proszowski -II miejsce na etapie     wojewódzkim w Ogólnopolskim Konkursie „Moja Szkoła w Unii Europejskiej”
– Paulina Bańdur- finalistka Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego

2008 r.

– Paulina Bańdur -laureatka Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego
– Angelika Wodzisz – finalistka Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego
– Marlena Augustyn – I miejsce w Powiatowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych
2009 r.
– Maksymilian Klucznik – finalista Kuratoryjnego Konkursu Historycznego
– Magdalena Tatarczany – finalistka Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego

– Agnieszka Ścibior -finalistka Kuratoryjnego konkursu Polonistycznego
– Monika Rusin – finalistka Kuratoryjnego Konkursu Fizycznego
– Maksymilian Klucznik, Jan Bańdur, Krzysztof Pyznarski- finaliści Konkursu „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego” na etapie wojewódzkim
– Marlena Augustyn -II miejsce w Powiatowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych

2012r.

– Wojciech Kozioł -finalista Konkursu „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1768-1864”na etapie wojewódzkim
– Tomasz Święch -laureat XXII Ogólnopolskiego Konkursu im. Jana Parandowskiego na opowiadania olimpijskie
– Artur Czernia-I miejsce w Powiatowym Konkursie Informatycznym „Microsoft Office Expert”
  – Arkadiusz Staniec- I miejsce w V Powiatowym Konkursie „Z językiem polskim za pan brat”

2013 r

– Michał Maziarka -finalista Kuratoryjnego Konkursu Historycznego
  – Artur Czernia – finalista Kuratoryjnego Konkursu Historycznego
– Michał Maziarka -laureat Konkursu „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiegow latach 1887-1922”na etapie wojewódzkim
 – Artur Czernia – finalista Konkursu „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1887-1922”
 – Artur Czernia-II miejsce w Powiatowym Konkursie Informatycznym „Microsoft Office    Expert”
  -Anna Zyznar –finalistka Konkursu „Losy Zołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1887-1922
  – Lea Pietron – finalistka Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego

2014r.

– Monika Miśkiewicz – laureat Kuratoryjnego Konkursu Historycznego
–  Lea Pietron – laureat Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego
–  Mateusz Pieczonka – finalista Kuratoryjnego Konkursu Historycznego oraz finalista Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego

2015r.

– Mateusz Pieczonka – laureat Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego, finalista Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego
– Lea Pietron – laureat Kuratoryjnego Kunkursu Języka Niemieckiego
– Piotr Dziadyk – finalista Konkursu „Losy Zołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

2016r.

– Maksymilian Pietron – laureat Kuratoryjnego Kunkursu Języka Niemieckiego

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sukcesy naszych uczniów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.